JOSEPHI, Flavii. - FLAVII JOSEPHI DES WIJDT-VERMAERDEN JOODSCHEN HISTRIE-BOECKEN

Lote 103

 te weten, twintigh van de oude geschiedenissen der Joden, en een van sijn eygen leven: noch seven van de Joodsche oorlogen, en de verwoestinge Jerusalems: mitsgaders twee van de Joodsche oudtheyt, tegens Apionem den letter-konstenaer: en ten laetsten een van de heerschappij des vernufts, en het lijden en doot der Machabeen. Dordrecht. Jacobus Savry. 1665. In-fólio de [6], 402, [12], 86, [2] fls. Enc.

Bela edição ilustrada no texto com mais de 200 gravuras. Encadernação da época inteira de carneira, com defeitos e falta de pedaço de pele na lombada.

Lote 103 de 109

Valor base:

Você venceu este Lote